Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

30 września już po raz drugi organizowaliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia WMT-Day. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Tego dnia przeegzaminowano wszystkich uczniów klas IV-VI SP i I-III Gimnazjum ze znajomości tabliczki mnożenia. Każdy kto poprawnie odpowiedział na pytania z losu otrzymał tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Na pytania odpowiadali również nauczyciele i pracownicy szkoły. Tym, którym się powiodło gratulujemy znajomości tabliczki mnożenia.

Certyfikat Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Joanna Wajda

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.