Cykl spotkań z „Żółwikiem Franklinem”

Koło czytelnicze przy Bibliotece Publicznej w Turowie realizuje cykl spotkań z „Żółwikiem Franklinem”. Koło tworzą uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej. Spotkania z Franklinem zaczęły się w październiku i cyklicznie spotykamy się co miesiąc, czytając książki o Franklinie, rozmawiając i układając rebusy i krzyżówki oraz wykonując prace plastyczne. Wraz z początkiem roku uczniowie klasy III czytali uczniom klas I i II naszej szkoły książkę pt. „Franklin przygotowuje święta”.  Po tej części spotkania uczniowie dostali do dokończenia prace plastyczne „Franklin otrzymuje prezent”. Nasz występ bardzo podobał się publiczności i zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Dziękujemy.

B. Baran, K. Ludwiczak

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.