Wyniki szkolnego konkursu plastycznego „Moja zakładka do książki”

W październiku 2016 roku w Szkole Podstawowej w Turowie wychowawcy klas drugich zorganizowali szkolny konkurs plastyczny „Moja zakładka do książki”. Przedmiotem konkursu było wykonanie zakładki do książki, a celem rozwijanie aktywności twórczej u dzieci, wyobraźni plastycznej oraz kształtowanie nawyku szanowania książek. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 28 października. Zwycięzcami konkursu zostali:

  1. Oddział przedszkolny 4- latki- Bartosz Kotowicz
  2. Oddział przedszkolny 5- latki- Julia Próchniewska
  3. Klasa I- Nikodem Zalejasz
  4. Klasa II A- Maria Subkowska
  5. Klasa II B- Karolina Bryszewska
  6. Klasa III- Lena Jabłońska

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Kamila Jakubowska

 

 Kamila J20161007_073955

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.