Turowo w Finale Województwa

9 Lutego 2017 roku w Koszalinie odbyły się Półfinały Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt.  Do Turnieju przystąpiły zespoły z Koszalina, Turowa, Szczecina i Nowogardu. Dziewczęta z Turowa po raz kolejny w tym roku szkolnym pokazały klasę pokonują najpierw Gimnazjum nr 32 ze Szczecina, a następnie  Gimnazjum nr 6 w Koszalina, zapewniając sobie pierwsze miejsce i awans do Finału Wojewódzkiego , który w tym roku odbędzie się w naszej szkole.

Zwycięzcy w składzie:

Karolina Szewczyk (kapitan), Kononowicz Magdalena (III kl.G), Anna Wit (II kl.G), Sobolczyk Martyna, Sobolczyk Julia, Tiede Narina, Maciukiewicz Adrianna, Tomaszewska Eliza, Kowalik Joanna, Komorska Izabela, Bogdanowicz Kamila, Sławińska Martyna, Nocek Julia, Zelmanowska Alicja (I kl.G).

Antonina Rychter

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.