Praca nad wartościami

To, że razem można więcej jest  sprawą pewną. A jak jeszcze spotkają się Ci, którzy mają wspólny cel – to już sukces murowany.

W naszej szkole 16 marca odbyło się właśnie takie spotkanie.

Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele mieli za zadanie przedstawić swoje propozycje działań, które chcieliby wprowadzić do Programu Wychowawczego Szkoły. Działania dotyczyły budowania w szkole wcześniej wspólnie wyłonionych wartości. Z 50 proponowanych wartości Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele wybrali:

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, PRZYJAŹŃ i MIŁOŚĆ

Praca była bardzo owocna. Poszczególne grupy przedstawiły swoje propozycje, które w wielu konkretnych działaniach pokrywały się.

Z wypracowanych propozycji zostaną wybrane najlepsze, które wprowadzimy do Programu Wychowawczego szkoły i wspólnie będziemy pracować, aby te wartości, które wybraliśmy, były budowane w naszej szkole, wpływały na jej rozwój i pozwoliły nam wszystkim być lepszymi.

BO SZKOŁA BEZ WARTOŚCI NIEMA PRZYSZŁOŚCI

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.