Gminny Konkurs Recytatorski pt. „Poezja jest dobra na wszystko”

28 marca uczennice z  naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim pt. „Poezja jest dobra na wszystko” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Parsęcku. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy I-III i IV-VI. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy III: Maja Pawlak i Roksana Zięba oraz dwie z klasy IV Julia Goszczyńska i Nikola Rutkiewicz. Konkurencja była duża, wszyscy uczestnicy przygotowani bardzo profesjonalnie, lecz i nam udało się zdobyć nagrody książkowe i dyplomy.

W kategorii klas I-III drugie miejsce otrzymała Roksana Ziębą, a w kategorii klas IV-VI wyróżnienie otrzymała Julia Goszczyńska.

Gratulujemy!

Mariola Stefaniak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.