Międzyszkolny Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Ekologicznej

Pszczółki, kwiatki, bąki, żabki, las szumiący i motyle o konkursie rzec można tyle.

A co to za konkurs? Konkurs recytatorski poezji ekologicznej, który odbył się w naszej szkole 7 kwietnia. Wystarczyło zamknąć oczy, aby nagle znaleźć się na pięknej łące pełnej pachnących kwiatków, na których zasiadają wielobarwne motyle… . Zdolności recytatorskie dzieci pozwoliły wszystkim uczestnikom i jury poczuć powiew wiosny, usłyszeć rechot żab i klekot bocianów.

Kiedy jest tylu utalentowanych uczniów trudno wśród nich znaleźć zwycięzcę. Jednak jury musiało stanąć na wysokości zadania. Po długich naradach, pani Mariola Stefaniak ogłosiła wyniki. Każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa, a laureaci będą mieli okazję wyrecytować swoje wiersze 27 kwietnia na scenie w Kinie „Wolność” w Szczecinku.

A oto wyniki:

Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Wiktoria Wojtaszewska – SP Spore

II miejsce – Oliwia Skowron – SP Parsęcko

III miejsce – Roksana Zięba – ZS Turowo i Alicja Skrzydlińska – ZS Wierzchowo

Gimnazjum:

I miejsce – Patrycja Kowalewska – ZS Wierzchowo

II miejsce – Karolina Szewczyk – ZS Turowo

III miejsce – Patrycja Kowalewska – ZS Wierzchowo i Wiktoria Kot – ZS Wierzchowo

I.K

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.