Konkurs Czytelniczy dla klas I-III

Już po raz kolejny staramy się przekonać dzieci z klas I-III, że książka to otwarte drzwi do krainy wyobraźni i przygody. Dnia 28 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy „Czytam coraz lepiej”. Konkurs zorganizowany był w dwóch etapach: Etap I – klasowy oraz Etap II –szkolny. Eliminacje klasowe miały na celu wyłonienie najlepszych czytelników, którzy rywalizowali ze sobą w kolejnym etapie. Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów z klas I-III.

Po zmaganiach konkursowych wyłoniono zwycięzców. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy a zwycięzcy nagrody książkowe.

Laureaci konkursu:   

Klasa  I – Patryk Kumorek

klasa IIa – Maciej Czense

klasa IIb – Nikodem Tiede

klasa III – Roksana Zięba

Zwycięzcom gratulujemy !

Organizatorzy konkursu: Wiesława Pakulniewicz, Kamila Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.