Dni Otwarte w naszej szkole

W dniach 25.26.27 kwietnia 2017 roku  w naszej szkole odbyły się  Dni Otwarte dla   przyszłych przedszkolaków, pierwszoklasistów i ich rodziców.

Spotkania odbywały się w godzinach od 11.00 – 13.00. Rodzice i dzieci poznały organizację i funkcjonowanie placówki. Dzieci  miały okazję poznać atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu i szkole.

Dni otwarte pozwoliły także przedstawić naszą szkołę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Na przyszłych przedszkolaków i pierwszoklasistów czekały liczne atrakcje:

Zabawy przy tablicy interaktywnej.

Zajęcia plastyczno-konstrukcyjne, ruchowe oraz muzyczne.

Występ dzieci z oddziałów przedszkolnych, pokaz inscenizacji na podstawie wiersza J. Tuwima ,,Rzepka” oraz przepiękny i bardzo wzruszający taniec dziewczynek z grupy 5i6 latków. Przyszłym przedszkolakom i pierwszoklasistom występy uczniów bardzo się podobały i zostały nagrodzone przez nich gromkimi brawami.

Przyszli pierwszoklasiści uczestniczyli w zajęciach z edukacji wczesnoszkolnej. Zajęcia te odbyły się w integracji z uczniami z klasy II Gimnazjum i cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie zarówno Ci młodsi jak i starsi wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Na zajęciach panowała serdeczna atmosfera. Wszyscy świetnie się bawili. Ogromną radość sprawiły przyszłym pierwszoklasistom zrobione przez siebie samych zabawki ,, gniotki”, a także otrzymane drobne upominki .Dni otwarte w naszej szkole na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Przyszłym przedszkolakom, pierwszoklasistom i ich rodzicom  dziękujemy za przybycie i zapraszamy do naszej szkoły.

Wychowawcy oddziału:

Bogumiła Załucka

Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.