26 maj – Święto naszych Kochanych Mam

Dzień Matki to wyjątkowy dzień dla każdego człowieka, to dzień płynących życzeń pełnych wdzięczności i miłości z serca dziecka do serca Matki.

W tym dniu każdy z nas pragnie podziękować Tej Najważniejszej, zawsze cierpliwej, zawsze zatroskanej, zawsze oddanej, spieszącej z pomocą, nigdy nie przestającej wątpić i dającej siły Matce.

Uroczystość Drogie Mamy wraz z dziećmi świętowały 27 maja na świetlicy wiejskiej w Turowie.

Uczennice naszej szkoły swoją wdzięczność i podziękowania wyraziły słowami recytowanych wierszy i piosenek. Miłość do swoich Mam dziewczynki wytańczyły przepięknym, bardzo wzruszającym tańcem. Szczęśliwe Mamy w podziękowaniu nagrodziły swoje pociechy gromkimi brawami. Mamy z dziećmi spędziły bardzo miłe popołudnie przy cieście, grillu i oczywiście muzyce.

 Ten uroczysty dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci Mam, a Drogim Mamom życzymy, aby dzieci nie tylko w tym wyjątkowym dniu, lecz nieustannie okazywały swoją miłość i zainteresowanie w każdej sytuacji Waszego życia.

 

Wychowawca: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.