Wycieczka klasy pierwszej i oddziału przedszkolnego do Canpolu koło Człuchowa

Wycieczka do ZOO była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. Nasza wycieczka odbyła się 6 czerwca. Dopisywała nam przepiękna pogoda. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień różnorodne gatunki ptaków i zwierząt. Przemierzając alejki ogrodu oglądały z bliska zwierzęta, poznały ich wygląd i tryb życia. Z niebywałym okrzykiem i zachwytem reagowały na spotykane na żywo zwierzęta. Ogromną radość sprawiło im spotkanie między innymi z zebrą Kropeczką, hipopotamem Tosią oraz niedźwiedziem Gosią. Bezpośredni kontakt ze zwierzęciem sprawił, iż wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci.

Po posiłku okazało się, ze to nie koniec wrażeń na tej wycieczce. Na dzieci czekała super zabawa na wspaniałym placu zabaw i pyszne lody. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem , ale również doskonałą lekcją przyrody. W południe do szkoły powrócił rozśpiewany autokar szczęśliwych i zadowolonych uczniów. Nasza wyprawa bardzo się udała, a wrażenia po niej z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Radość i zachwyt dzieciaków był ogromny. Dzieci pełne wrażeń pytają kiedy pojedziemy na następną….

Wychowawcy – Teresa Salamon, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.