Otwarcie oddziału przedszkolnego

Dnia 8.09.2017r odbyło się oficjalne otwarcie oddziału przedszkolnego  przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie.  Uroczystość rozpoczęła się od oficjalnego przecięcia wstęgi przez Wójta Gminy Szczecinek, Ryszarda Jasionasa, Dyrektor Szkoły Podstawowej, Ilonę Kaźmierską, przedstawiciela  Rady Rodziców oraz samych przedszkolaków, którzy już cieszą się zabawą w nowych oddziałach. Proboszcz parafii, ks. Zbigniew Dudojć,  pobłogosławił i poświęcił obiekt. Obecnością swoją zaszczycili również: Zastępca Wójta, Edyta Wieleba-Matyśniak, dyrektorzy szkół gminy Szczecinek, przedstawiciele związków zawodowych, radni gminy, rodzice oraz przedszkolaki.  Wszyscy goście, w tym rodzice i dzieci, mieli możliwość zwiedzenia pomieszczeń nowo powstałych oddziałów oraz uczestniczyć w poczęstunku zorganizowanym przez rodziców przedszkolaków.

Dyrektor szkoły,  w swoim wystąpieniu podkreśliła, że dzisiejszy dzień jest wyjątkowy i   oczekiwany zarówno przez społeczność naszego przedszkola, a także przez środowisko lokalne. Bardzo serdecznie podziękowała wójtowi gminy za zaangażowanie i pomoc w realizacji  tego przedsięwzięcia.

Po części oficjalnej odbyła się zabawa muzyczna dla dzieci i rodziców,  poprowadzona przez znanego w szkole, DJ Przemo.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.