Konkurs plastyczny pt.: „Zasady bezpiecznego zachowania się na przerwach śródlekcyjnych”

Dnia 25 września uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym pt.: „Zasady bezpiecznego zachowania się na przerwach śródlekcyjnych”. Jego głównym celem było uświadomienie uczniom zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw z rówieśnikami. W ramach konkursu odbyły się w klasach pogadanki z dziećmi. Następnie uczniowie wykonywali różnymi technikami prace plastyczne, które zostały wywieszone na holu szkolnym. Każda klasa otrzymała od Dyrektora Szkoły dyplom. Ponadto zostały wyróżnione prace uczniów:

Klasa I- Miłosz Sepioło

Klasa II- Patryk Kumorek

Klasa III A- Magdalena Kołda

Klasa III B- Oliwia Trębska

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Wszystkim uczniom gratulujemy i zachęcamy do bezpiecznej zabawy.

 

W.Pakulniewicz, K.Jakubowska

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.