Mamy przewodniczącego SU

W czwartek 5 października na 2 godzinie lekcyjnej nasi uczniowie wyruszyli do lokalu wyborczego Samorządu Uczniowskiego by zagłosować na swojego przewodniczącego. Frekwencja była niemal 100%. Uczniowie mogli oddać swoje głosy na zgłoszone wcześniej kandydatury: Ani Wit z klasy III Gim., Piotrka Robaka z klasy III Gim. i Roksany Ewert z klasy VI. Wymienieni kandydaci dzień wcześniej uczestniczyli w szkolnej debacie w ramach której zaprezentowali się swoim kolegą.

Po skrupulatnym przeliczeniu głosów z miażdżącą przewagą nad rywalami Przewodnicząca  naszej szkoły została Ania Wit, która uzyskała  56 głosów, na drugim miejscu z liczbą 42 głosów uplasowała się Roksana Ewert, obejmując tym samym posadę Zastępcy Przewodniczącego, natomiast Skarbnikiem z liczba 26 głosów został Piotr Robak.  Gratulujemy i życzmy owocnej pracy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.