Złote Turowo

Pierwsze zawody i od razu złoto z awansem na finały wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych. Lepiej nie mogliśmy rozpocząć nowego sezonu rywalizacji sportowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasze dziewczęta obroniły tytuł z zeszłego roku i w sposób dobitny potwierdziły swoją dominacje na terenie powiatu szczecineckiego w  biegach sztafetowych. Ciężka praca od początku września opłaciła się i pokazała że dziewczęta są doskonale przygotowane pod kątem wytrzymałościowym i psychicznym. Dziewczętom w składzie: Ania Wit (kapitan), Eliza Tomaszewska, Joanna Kowalik, Narina Tiede, Izabela Komorska, Martyna Sławińska, Julia Sobolczyk, Martyna Sobolczyk, Adrianna Maciukiewicz, Julia Nocek, Joanna Jurak, gratulujemy i życzymy jak najwyższego miejsca w finale.  

 

 mgr Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.