Złoto dla Nas

W dniach 24 i 26 października odbyły się w naszej szkole gminne zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk dzieci. Najpierw o tytuł najlepszej drużyny w Gminie Szczecinek stanęły do walki dziewczęta. Swoje mecze zarówno z Parsęckiem  jak i z Żółtnicą zremisowały w związku z czym o I miejscu musiały zadecydować rzuty karne pomiędzy naszą drużyną, a drużyną Żółtnicy. Rzuty karne zawsze są loteria i nie inaczej było i tym razem, o zwycięstwie naszej drużyny zadecydował ostatni karny wykonany przez Zuzie Wasylczyszyn. Pozostałe karne zarówno w naszej drużynie jak i drużynie przeciwnej były chybione. Tak więc złoto dla Turowa, srebro dla Żółtnicy i brąz dla Parsęcka.

W przypadku chłopców sytuacja była nieco prostsza. Nasi chłopcy pierwszy mecz wygrali z Parsęckiem, a drugi zremisowali z Żółtnicą co dało im ostatecznie drugie miejsce bo Żółtnica miała lepszy bilans bramkowy.

Gratulujemy i trzymamy kciuki na powiatach. A oto krótka fotorelacja:

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.