„Opowieści z naszego dzieciństwa” – Przedstawienie Wrocławskiego Teatru „Artens”

Dnia 24 października uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami wybrali się  na przedstawienie teatralne pt. „Opowieści z naszego dzieciństwa”. Celem wyjazdu było przygotowanie uczniów do odbioru sztuki teatralnej, kształtowanie wrażliwości estetycznej przez kontakt z twórczością dla dzieci oraz z żywym aktorem. Spektakl „Opowieści z naszego dzieciństwa” przygotowany został z myślą o przypomnieniu baśni, niosących pozytywne i ponadczasowe przesłania. W humorystyczny sposób zostały przedstawione znane baśnie: „Szczęśliwa rodzina”, „Świniopas” oraz „ Krzesiwo”. W spektaklu wykorzystano piosenki, śpiewane przez bohaterów poszczególnych baśni. Każda z baśni niosła morał, naukę aktualną i dziś. To wyjątkowe przedstawienie okazało się doskonałą lekcją wychowania. Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

K. Jakubowska, W. Pakulniewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.