Zainspirowani pięknem jesieni

Dzieci są kreatywne z natury, dlatego tą wspaniałą zdolność należy w nich pielęgnować i rozwijać. Jak pokazuje praktyka, kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych stanowi podstawę rozwoju twórczości dziecięcej.

Dzieci oddziału przedszkolnego,  grupa 6 latki,  przez okres jesienny cieszyła się bogactwem darów  jakie daje nam jesień  i systematycznie tworzyła ciekawe prace plastyczne o tematyce jesiennej. W  działalność plastyczną zostali zaangażowani rodzice, którzy  przynosili do oddziału mnóstwo materiałów, które  w domu  są niepotrzebne,  a dla przedszkolaków  stanowią ciekawy element do wykorzystania w pracach plastycznych.

Wykonane prace ozdabiają dolny hol szkoły i  oddział  przedszkolny. Rozbudzanie zainteresowania sztuką, plastyką, odkrywaniem w sobie naturalnych predyspozycji i uzdolnień skłania dzieci do samodzielnej twórczości i działania. Mamy nadzieje, że nasze prace zainspirowały niejednego ucznia  szkoły do samodzielnego  tworzenia.

Przedszkolaki oddziału przedszkolnego – grupa 6 latki

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.