,,Z odblaskiem bezpieczniej’’

Dn. 07.11.2017r. dzieci z Oddziału przedszkolnego grupa 5 i 6-latków odwiedziła kino ,,Wolność’’ w Szczecinku, gdzie odbywał się po raz czwarty finał akcji ,,Z odblaskiem bezpieczniej’’.

Nasze dzieci mogły przypomnieć sobie o zagrożeniach na ulicy, a także o tym, jak bezpiecznie się zachować . Na scenie obejrzały występy muzyczne uczniów z różnych szkół. Później mogły zobaczyć, jak wykorzystać odblask w tańcu. Maluchy z dużym zainteresowaniem obejrzały pokaz mody z odblaskiem w roli głównej.

Akcja miała za zadanie zachęcić wszystkich pieszych do używania elementów odblaskowych. Dzieci obejrzały krótki film na temat tego, co widzi kierowca, kiedy pieszy porusza się bez odblasku. Wszyscy widzowie podziękowali Straży Miejskiej za zorganizowanie akcji. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało kolejny odblask.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.