„Elementarze Bezpieczeństwa” klas trzecich

Nauczyciele naszej szkoły od pierwszych dni września realizują liczne działania, mające na celu zwiększenie świadomości dzieci jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa w szkole, w domu, w ruchu drogowym i promocję tej problematyki w środowisku lokalnym. Uczniowie klas III pod kierunkiem wychowawców  wykonali „Elementarze Bezpieczeństwa”, w których zaprezentowali swoją wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa i znajomość numerów telefonów alarmowych. Wiedza zawarta w elementarzach ma nauczyć dzieci, jak powinny zachowywać się w różnych, często trudnych sytuacjach. Każdy znajdzie tam wiele cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa. „Elementarze Bezpieczeństwa” zostały wyeksponowane na wystawie na holu szkolnym. Mogą je oglądać  rodzice jak i goście przybywający do naszej szkoły.

Jakubowska, W. Pakulniewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.