Gortat w Turowie

Tak, tak…… to właśnie dziś 14 listopada 2017 roku do naszej szkoły przyjechali ludzie pozytywnie zakręceni z fundacji Marcina Gortata, którzy spośród naszych uczniów i uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku spróbowali  wyłonić młody talent sportowy w postaci przygotowanego toru przeszkód. W zmaganiach wzięło udział pięćdziesięcioro uczniów i najszybszym okazał się nasz wychowanek Sebastian Bugaj, który tor przeszkód pokonał w 25,5 sekundy co daje mu  3 miejsce  w Polsce i najprawdopodobniej awans do finału krajowego w Łodzi. Tak fantastyczny wynik nie był by z pewnością możliwy gdyby nie super doping naszych uczniów, którzy wraz z wychowawcami przygotowali transparenty zagrzewające do walki, poprzynosili pluszami, marakasy i pompony, którymi nadawali rytm rywalizacji, a ponadto przez całą imprezę głośno śpiewali i najprawdopodobniej to właśnie śpiew naszych uczniów sprawił, że Sebastian wygrał, ponieważ podczas jego występu cała hala odśpiewała hit Disko Polo „Przez twe oczy zielone” tak głośno, że Sebastian pomknął przez tor błyskawicznie uzyskując najlepszy wynik.

Gratulujemy i wszystkim uczniom dziękujemy za super doping.

Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.