Dzień bez podręcznika w klasie pierwszej- ,, Zabawy literkami”

 20 listopada w ,,Dniu bez podręcznika” dzieci w klasie pierwszej nie korzystały z żadnych podręczników, czy kart pracy. Przygotowane dla nich zadania, sytuacje dały możliwość wszechstronnego zaangażowania się każdego ucznia. Uczyły się przez działanie, doświadczanie, praktyczne rozwiązywanie problemów, przeżywanie.  Na zajęciach wszystkie dzieci były bardzo aktywne. Dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Podczas rozwiązywania zadań towarzyszyła im rozmowa , w  której wymieniały się swoimi pomysłami   Zajęcia dały uczniom klasy pierwszej mnóstwo radości  Wszystkie dzieci miały możliwość osiągnięcia sukcesu, co jeszcze bardziej potęgowało ich zapał oraz dało energię i chęć do dalszej pracy.

Wychowawczyni: Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.