Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

Miękki, puchaty i taki z łatą, 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci, niezastąpiona przytulanka. W tym dniu wszystkie misie i inne pluszaki opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły wraz z przedszkolakami i uczniami do szkoły. Na korytarzach zrobiło się kolorowo i misiowo. Dzieci miały okazję zapoznać się z historią pluszowego misia oraz wysłuchały opowiadania o misiach, (w Bibliotece Publicznej rozwiązywały test o misiach). Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa w rytmie piosenki „Jadą,jadą misie”. Następnie dzieci obejrzały bajkę „Miś Uszatek”. Na zakończenie wszyscy otrzymali kolorowankę z misiem, którą mieli pokolorować w klasach.

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych, klas I-III oraz p. bibliotekarka

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.