Andrzejkowe szaleństwo za nami

Taniec, śpiew i wszechobecna radość panowały w naszej szkole podczas andrzejkowych zabaw tanecznych zorganizowanych dla naszych wychowankach w dniach 29 i 30 listopada. Obie imprezy zarówno popołudniowa dyskoteka z DJ Przemo jak i zabawa andrzejkowa zorganizowana dla maluchów z Panem Januszem Babińskim okazały się mega udane. Nasi podopieczni bawili się jak nigdy! Już dawno nie widziałam naszej młodzieży tak roztańczonej i rozśpiewanej, a hit Zenka Martyniuka „Przez twe oczy zielone” to w opinii naszych uczniów zdecydowany utwór roku 2017.

Tak udane zabawy taneczne nie były by możliwe gdyby nie wsparcie ze strony Rady Rodziców za które serdecznie dziękujemy. Ogromne słowa uznania dla DJ Przemo za super granie i dla Pana Janusza za fantastyczne prowadzenie imprezy dla maluchów. No i rzecz jasna wielkie dzięki dla uczniów III klasy gimnazjum za malowanie buziek maluchom. 

A. Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.