Turowo czarnym koniem powiatów w kosza

Chyba nikt nie spodziewał się ze chłopaki z Turowa będą potrafili tak świetnie grać w kosza. Nasza gra zaskoczyła wszystkich – nawet mnie samą! Chłopaki pokazali kawał serca na boisku i grali jak natchnieni, co w efekcie dało im 2 miejsce na podium.

Turowo dzisiaj nie bało się nikogo, do każdego meczu podchodziliśmy w pełni zmotywowani i przekonani o tym, że przecież nie mamy nic do stracenia i to się opłaciło. Najpierw rozgromiliśmy SP1 25:0, potem pokonaliśmy Borne Sulinowo  21:16, po czym zmierzyliśmy się ze zwycięzcami turnieju SP5 i ten mecz był swoistym finałem bo ta drużyna która go wygrała miała już złoto w kieszeni, ponieważ wyniki innych meczy były albo na korzyść Turowa albo właśnie SP5. Mecz był niezwykle zacięty i gdyby nie fakt, że nasi przeciwnicy regularnie trenują koszykówkę to mogło by się skończyć sensacją. A tak, jednak lata pracy na treningach były widoczne w umiejętnościach SP5 i w efekcie to oni zwyciężyli w tym meczu i w całym turnieju. A my na koniec rozgromiliśmy jeszcze mecz z  SP7 wygrywając go i stawiając tym samym przysłowiową kropkę nad „i”, i udowadniając tym samym, że nasze drugie miejsce nie jest z przypadku  tylko w pełni zasłużone.

PS: Dzięki chłopaki za super grę i sympatyczną atmosferę. Oby tak dalej.

Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.