WF NA ZIMOWYM NARODOWYM

Z inicjatywy i organizatora  Pana Cezarego Sierzputowskiego,  przy wsparciu i współpracy Wójta Gminy Szczecinek, 42 uczniów szkół z terenu Gminy Szczecinek 5 grudnia 2017 roku  mogło uczestniczyć  w  przeprowadzony po raz trzeci projekcie Fundacji koszykarza Marcina Gortata „WF na Zimowym Narodowym, zorganizowanym wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki. W lekcji wychowania fizycznego w zimowej aurze stadionu narodowego udział wzięło ponad 650 uczniów z 22 szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski. 

     W lekcji wzięli udział sportowcy i gwiazdy polskiego show-biznesu: Joanna Jędrzejczyk, Mariusz Czerkawski, Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Rafał Maślak, Aleksandra Szwed, Michał Malinowski, Alan Andersz, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Wojciech „Łozo” Łozowski, Maciej Kurzajewski i Marta Wierzbicka. Rozgrzewkę z gwiazdami i uczniami poprowadziła wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników projektu: jazda na łyżwach, zjazdy na pontonach z lodowej górki, jazda samochodzikami oraz ciepły poczęstunek sprawiały, że czas bardzo szybko mijał podczas zabawy. Wyjątkową atrakcją dla wszystkich było zwiedzanie stadionu z przewodnikiem, który wprowadzał uczestników w tajemnice naszego współczesnego „ Colosseum”. „WF Na Zimowym Narodowym” to wyjątkowe wydarzenie, które dostarczyło wielu wspaniałych emocji wszystkim uczestnikom, i z niecierpliwością będziemy czekać na udział w lekcji w-f następnych edycji projektu w kolejnych latach.

      W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować Panu Cezaremu Sierzputowskiemu, animatorowi sportu, inicjatorowi i współorganizatorowi, tego przedsięwzięcia i Gminie Szczecinek za umożliwienie wyjazdu dzieci do Warszawy i opłacenie autokaru.                                                      

 mgr Leszek Turkowski

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.