Warsztaty plastyczne „Kartka Bożonarodzeniowa”

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, dnia 18 grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne „Kartka Bożonarodzeniowa”, w których wzięli udział uczniowie klas trzecich oraz podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Turowie. Celem warsztatów było uwrażliwienie uczestników na sztukę, rozwijanie wyobraźni, zachęcanie do twórczej aktywności i ekspresji plastycznej oraz tworzenie warunków do integracji w formie wspólnego tworzenia. Podczas spotkania można było poczuć już klimat Świąt Bożego Narodzenia. Każdy uczestnik warsztatów stworzył kartkę z motywami świątecznymi. Prace wykonywane były różnymi technikami. Do wykonania kartki świątecznej zostały wykorzystane gotowe elementy plastyczne przygotowane przez uczestników warsztatów. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Wykonane kartki świąteczne zostały wysłane dla dzieci do Centrum Onkologicznego w Warszawie.

K. Jakubowska, W. Pakulniewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.