Wspólne kolędowanie, kolorowe, świąteczne gwiazdki – spotkanie uczniów klasy pierwszej z maluszkami z Oddziału Przedszkolnego

Kolędowanie, dekoracje, świąteczny klimat na dobre zagościł w naszej szkole. Czas przed świętami, to czas spotkań, wspólnych przeżyć i radości ze zbliżających się świąt. Uczniowie klasy pierwszej wraz z maluszkami z Oddziału Przedszkolnego spędzili razem czas na wspólnym kolędowaniu, oraz wykonywaniu ozdób bożonarodzeniowych. Śliczne kolorowe gwiazdki wykonane przez dzieci na wspólnym spotkaniu przepięknie ozdabiają nasz korytarz szkolny. Nasze wspólne spotkanie było wspaniałe. Przyniosło maluszkom i pierwszakom wiele radości. Uczniowie klasy pierwszej, jak przystało na starszych kolegów zaopiekowali się swoimi młodszymi kolegami, pomagali im w wykonywaniu ozdób. Wspólne śpiewanie kolęd, świąteczna atmosfera uświadomiła nam, że święta tuż-tuż. Na każdym kroku czuć ich niepowtarzalny klimat. Obyśmy wszyscy spędzili je w spokoju, w gronie najbliższych osób, ciesząc się sobą nawzajem.

Wychowawczynie: Krystyna Ludwiczak, Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.