Dziewczyny z Turowa znowu najlepsze

Końcówka roku 2017 była dla nas niezwykle udana, najpierw mistrzostwo powiatu w biegach sztafetowych, a następnie wysokie miejsce w finale wojewódzkim. Nowy rok 2018 nie zapowiada się w cale gorzej bo już na samym jego początku zdobywamy złoto na powiatach w koszykówce dziewcząt i awansujemy na regiony które już po feriach.

Dziewczęta zagrały bardzo dobre zawody i dużo meczy, bo w tym roku w zawodach między szkolnych starują jak do tej pory rekordowa ilość szkół. W przypadku chłopców było to 5 zespołów, a u dziewcząt aż 6. Duża ilość zespołów cieszy, ale zmusza nas też do wytrzymania dużej ilości spotkań, co wymaga odpowiedniej kondycji. W przypadku naszych dziewcząt powyższy warunek jak na ten rok szkolny jest spełniony w 100%, co umożliwia nam jak do tej pory odnoszenie znaczących sukcesów.

Dziewczętom gratulujemy i trzymamy kciuki za regiony.

Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.