VIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej

Po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do VIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów szkół podstawowych , którego organizatorem jest Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej w Koszalinie przy współpracy Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie . Patronat honorowy nad konkursem objął J. E. ks. bp senior Paweł Cieślik. Do etapu rejonowego , który odbędzie się 14 marca 2018 roku w Pile zakwalifikowały się następujące osoby : Lena Jabłońska kl. IV i Antoni Stawowczyk kl. VI. Laureatom konkursu szkolnego gratulujemy, życząc owocnej i systematycznej pracy w przygotowywaniu się do kolejnego etapu konkursu , tym razem rejonowego.

Opiekun uczniów przygotowujących się do konkursu  pani Aneta Robak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.