Karnawałowe szaleństwo za nami

Spider-Man, Batman, Frankenstein, biedronka, tygrysek, pirat, piesek, kotek, czarownica, anioł i diabeł, strażak i policjant oraz księżniczki i wróżki oraz wiele, wiele innych baśniowych postaci zawitało dziś do oddziału przedszkolnego naszej szkoły w którym to, odbyła się zabawa karnawałowa z konkursami i kostiumami. 

Niezastąpionym prowadzącym całej imprezy był Pan Janusz Babiński, który nie tylko grał i śpiewał, ale również przygotował ciekawe konkursy i zabawy z nagrodami ufundowanym przez radę rodziców.

Samorząd uczniowski zajął się jak zwykle malowaniem buziek maluchom i przystrajaniem korytarzu. W klasach dzieci z wychowawcami miały zorganizowane bogate stoły ze słodkościami.

Całej zabawie towarzyszył wszech obecny śmiech, radość i nieustający taniec. Hitem dzisiejszej zabawy okazał się utwór „ Miłość w Zakopanem”.

Wszystkim dziękujemy za udaną zabawę,  a szczególne podziękowania kierujemy dla Rady Rodziców, Pana Janusza Babińskiego i uczniów klasy III Gimnazjum, którzy jak zwykle okazali się niezastąpieni i bardzo pomocni.

Antonina Rychter

A oto krótka fotorelacja z naszej zabawy:

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.