Turowo spisało się na 4

Dzisiaj najmłodsza reprezentacja chłopców naszej szkoły stanęła do walki w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i gdyby nie fakt, że zabrakło nam trochę warunków fizycznych (wzrostu i krzepy), to nasi chłopcy mogli by sprawić nie lada niespodziankę, a tak musieliśmy się zadowolić 4 miejscem. Muszę jednak powiedzieć , że nasi panowie walczyli do upadłego i pokazali kawał dobrej piłki ręcznej strzelają bramki niemal z każdej pozycji, skrzydła, koło, środek i to przeciwko zawodnikom o połowę wyższym od nas. Gra chłopaków była imponująca i do końca każdego z meczy zacięta mimo braku sił no i jak wcześniej wspomniałam potrzebnych dzisiaj warunków fizycznych. Ale nie załamujemy rąk za rok na pewno podrośniemy i nabierzemy masy, a wtedy zmieciemy z parkietu wszystkich.

DZIĘKUJĘ MALUSZKI ZA PIĘKNĄ GRĘ

Pani Tosia.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.