Walentines Party

Polonez Disco to taniec, który rozkręcił imprezę podczas tegorocznego Walentines Party. A poprowadziła go, jak na poloneza przystało, sama Pani Dyrektor Ilona Kaźmierska.

Tak, tak kto nie był niech żałuje taka imprezka już w tym roku szkolnym się nie powtórzy.  A zabawa była przednia Ci co byli nie żałują bo oprócz tego, że świetnie się bawili to jeszcze zgarnęli autorskie płytki niezastąpionego DJ. Przemo, który po raz kolejny pokazał klasę samą w sobie i profesjonalnie poprowadził cała naszą zabawę. Hitem imprezy, podobnie jak podczas zabawy karnawałowej u maluchów okazała się piosenka „ Miłość w Zakopanem”

Tak udana zabawa taneczne nie były by możliwe gdyby nie wsparcie ze strony Rady Rodziców za które serdecznie dziękujemy. Ogromne słowa uznania dla DJ Przemo za super granie i dla Pani Dyrektor za profesjonale poprowadzenie Poloneza Disco.

A. Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.