Rozwiązanie konkursu na nazwę sklepiku szkolnego

Do 24 listopada 2017 roku należało zgłaszać swoje propozycje na nazwę sklepiku szkolnego. Wpłynęło sporo propozycji. 15 grudnia jury w składzie: pani dyrektor Ilona Kaźmierska, pani przewodnicząca Rady Rodziców Anna Hałuszka, opiekunowie sklepiku i dziewczynki pracujące w sklepiku wyłonili najlepszą nazwę, która od razu wpadła nam w ucho. Od dnia 29 stycznia nasz sklepik będzie funkcjonował pod nazwą „Bufecik”.  Autorami pomysłu są uczniowie klasy IIIA SP. Dodajmy też, że sklepik w czasie ferii przeszedł gruntowny remont i zakupiono też stoliki z krzesełkami. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za wszystkie propozycje. Szczególne podziękowania należą się też pani Annie Hałuszka za piękne przyozdobienie naszego sklepiku.

 

Joanna Wajda i Joanna Żandarska

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.