Dziewczyny z Turowa z awansem do półfinałów wojewódzkich w koszykówce

Od kilku lat nasza szkolna reprezentacja w koszykówce dziewcząt regularnie awansuje jako mistrz powiatu szczecineckiego na regionalne zawody w koszykówce. Tym razem naszym „szkolnym ogórkiem”, z którym nigdy nie brakuje wrażeń i przygód,  ruszyliśmy na podbój Koszalina. To właśnie w Koszalinie odbyły się w tym roku zawody regionalne.

Do walki o awans do półfinału województwa, premiowany dwiema pierwszymi lokatami, przystąpił cztery szkoły (Turowo, Koszalin, Bobolice i Sławno). Podobnie jak przed rokiem walka rozegrała się pomiędzy Koszalinem i Turowem, szkołami posiadającymi w swoich składach dziewczęta na co dzień trenujące w klubach. Tym razem Gimnazjum nr 6 w Koszalinie nie pozostawiło złudzeń Szkole Podstawowej w Turowie i zasłużenie zdobyło złoto Regionu.

Srebro i awans z drugiego miejsca jest również sporym sukcesem i potwierdzeniem siły naszej szkolnej reprezentacji.

GRATULUJEMY I CZEKAMY NA ZŁOTO W PÓŁFINAŁACH!

A. Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.