„Zaklęte granie” – spektakl Wrocławskiego Teatru „Artens”

Dnia 2 marca uczniowie klas trzecich obejrzeli w Kinie Wolność w Szczecinku spektakl pt. „Zaklęte granie” przygotowany przez Teatr „Artenes” z Wrocławia. Spektakl przygotowany został z myślą o problemie spędzania przez dzieci zbyt długiego czasu przed komputerem.  Internet i gry nie powinny przesłaniać innych zabaw i zastępować dzieciom  aktywnego spędzania czasu. Spektakl przygotowano  tak, by przemawiał do dzieci obrazem i przykładem, a nie tylko upomnieniami słownymi. Nie zapomniano również o atrybutach prawdziwej baśni: kolorowych postaciach i kostiumach, piosenkach oraz multimedialnych efektach scenicznych. To wyjątkowe przedstawienie okazało się doskonałą lekcją wychowania. Spektakl wzbudził wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.

K. Jakubowska, W. Pakulniewicz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.