„Bobas” dla kobiet na Dzień Kobiet

 

Podobno zaskoczyć kobietę w Dniu Kobiet jest niezwykle trudno. Damy są w tym dniu jak nigdy w ciągu całego roku bardzo wymagające. Stąd też Panowie muszą się nie źle nagimnastykować by spełnić ich oczekiwania.

Posiadając tą wiedze Samorząd Uczniowski postanowił w tym roku zrobić coś jeszcze bardziej  niezwykłego niż w latach ubiegłych i cel praktycznie w 100 procentach został osiągnięty, bo udało się naszym występem teatralnym rozbawić nawet najbardziej wymagających widzów.

Przedstawienie pod tytułem „BOBAS” przypadło do gustu całej społeczności szkolnej i rozbawiło niejedną Panią do łez. W rolę tytułowego Bobasa wcielili się Kamil Wit, który użyczył Bobasowi twarzy i stópek, oraz Katarzyna Dziwota, której to ręce były rękoma naszego BOBASA. Historię Bobasa opowiadała Pani Tosia, a role mamy zagrała Ania Wit, natomiast dziewczynę o imieniu Katarzyna zagrał Jonasz Światek.

Po części teatralnej wszystkie Panie otrzymały lizaka a Pani Dyrektor, Pani Gosia Kur i Pani Teresa Salamon wygrały jeszcze niezwykłą wizytę w szkolnym salonie piękności.

Całość naszej pracy można obejrzeć na załączonym filmie i  w fotorelacji.

Antonina Wirkus

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.