Laureatka IX Konkursu Wiedzy Religijnej

W dniu 14 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły Lena Jabłońska, Antoni Stawowczyk reprezentowali naszą szkołę w IX Diecezjalnym Konkursie  Wiedzy Religijnej dla Szkół Podstawowych –etap rejonowy w Pile, którego organizatorem był Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej w Koszalinie przy współpracy CEN Koszalin,  a patronat honorowy nad konkursem objął  J. E. ks. bp senior Paweł Cieślik.

Od listopada 2017 roku uczniowie systematycznie przygotowywali się kolejno do szkolnych   i rejonowych eliminacji poszerzając wiedzę religijną o patronie dzieci, młodzieży Stanisławie Kostce, poznając bardzo szczegółowo fragmenty Pisma Świętego o działaniu Ducha Świętego. Uczennica klasy IV Lena Jabłońska pokonując 35 konkurentów zdobyła zaszczytny tytuł laureata konkursu zajmując II miejsce w etapie rejonowym i będzie reprezentowała naszą szkołę w ostatnim etapie diecezjalnym 9 maja 2018 roku w Koszalinie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i cieszymy się sukcesem Leny , życząc dalszych sukcesów !

Opiekun konkursu Aneta Robak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.