Wielkanoc tuż, tuż – wspólne zajęcia uczniów klasy pierwszej i maluszków z Oddziału Przedszkolnego

Czas przedświąteczny jest okazją  do wspólnego przeżywania, wspólnych rozmów o zbliżających się świętach, a także do podtrzymywania naszych tradycji. Uczniowie klasy pierwszej wraz z maluszkami z Oddziału Przedszkolnego uczestniczyli  w kolejnych wspólnych zajęciach plastycznych, wykonując wielkanocnego kurczaczka. Wspólne zajęcia przyniosły dzieciom ogromną radość oraz po raz kolejny pokazały nam jak nasze dzieci potrafią wspaniale współpracować ze sobą oraz jak starsi uczniowie potrafią zaopiekować się swoimi młodszymi kolegami. Zajęcia przebiegły w bardzo przyjaznej atmosferze, a wykonane przez nas wielkanocne kurczaczki pięknie przyozdabiają nasze sale i korytarz szkolny.

Krystyna Ludwiczak

Anna Hałuszka

Beata Kaszuba

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.