Dziewczyny z Turowa zajęły III miejsce w wojewódzkich półfinałach kosza

Po raz kolejny nasza szkolna reprezentacja w koszykówce dziewcząt uczestniczył w wojewódzkich półfinałach w koszykówce dziewcząt. Podobnie jak zawody regionalne , półfinały odbyły się w Koszalinie.

Do walki o awans do finału wojewódzkiego, premiowany dwiema pierwszymi lokatami, przystąpił cztery szkoły (Turowo, Koszalin, 16 Szczecin i  Kołobrzeg).

Rok temu także w Koszalinie to my byliśmy najlepsi w tym roku jednak musieliśmy uznać wyższość zespołów ze Szczecina i Koszalina, kończąc swoją rywalizacje na III miejscu i nie awansując do finału wojewódzkiego.

Trzecie miejsce i bak awansu nie satysfakcjonuje nas do końca i czujemy duży niedosyt, jednak jest to dla nas także sygnałem do dalszej walki i poprawienia swojej lokaty w przyszłym roku czego serdecznie życzymy naszym reprezentantkom i opiekunom grupy Pani Tosi Wirkus i panu Marcinowi Gurtatowskiem.

A. Wirkus

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.