Turowo cały czas na podium

Końcówka kwietnia i początek maja to czas gdy sport szkolny przenosi się z rywalizacją na boiska piłkarskie i stadiony lekkoatletyczne. Jak co roku zarówno lekkoatletyka jak i piłka nożna  w wykonaniu uczniów naszej szkoły przynosi nam wiele powodów do dumy.

Na pierwszy ogień poszła piłka nożna dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Panie pojechały od razu na powiaty gdzie spisały się znakomicie zajmując najniższy stopień podium.  W swojej rywalizacji strzeliły 13 bramek, a straciły tylko dwie co przesądziło jednak o kolejności miejsc w klasyfikacji końcowej całego turnieju.

Dzień później tj. 25 kwietnia do rywalizacji przystąpili panowie, którzy najpierw jednak musieli przejść rozgrywki gminne. Poziom rozgrywek stał na wysokim poziomie ale, nasi chłopcy nie zawiedli i z Wierzchowa przyjechali przyozdobieni w złote medale. Zwycięstwo jest równoznaczne z prawem startu w zawodach powiatowych, które odbędą się 10 maja w Szczecinku.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.