Dzień tańca

No i dobiliśmy do brzegu naszej całorocznej akcji  pt. „Aktywna klasa” tym ostatnim akcentem naszej zabawy był Dzień Tańca , który zorganizowaliśmy 29 maja tuż przed długim weekendem , tak by się wprawić w dobry nastrój wypoczynkowy.

Klasy spisały się tego dnia na medal. Prawie wszyscy tańczyli i każdy pokazał coś naprawdę niezwykłego.  A co najistotniejsze nasi podopieczni  pokazali że potrafią wspólnie razem świetnie się bawić. Zdecydowanie największą frekwencję tańczących miały najmłodsze klasy co jednocześnie przełożyło się na punktacje w naszej zabawie.

Tego dnia  6–latki  zatańczyły perfekcyjnie twista, klasa I pobawiła się w kolory, II klasa zatańczyła taniec robotów, a klasy III A i B  oraz IV, V,  i IIA gimnazjum odtańczyły współczesne układy taneczne.

A na koniec wspólnie całą szkołą zatańczyliśmy „Poloneza disco”.

Antonina Wirkus

A oto fotorelacja z naszej zabawy:

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.