Nowa „stara” sala

Dzięki funduszom uzyskanym z Flohmarku organizowanego przez zaprzyjaźnionych mieszkańców Gminy Gellersen w tym roku przeprowadzono całkowitą modernizację sali nr 13. Wymieniono oświetlenie, położono płytki podłogowe, „ wyprostowano” ściany,  pomalowano je i ozdobiono tapetą. Salę wyposażono w nowe meble – szafki, stoliki i krzesła. Największą atrakcją dla uczniów jest przesuwana tablica, za którą mają ukryte podręczniki i ćwiczenia.

Remont sali połączył się również ze skokiem w nowoczesność. Otrzymaliśmy rzutnik z ekranem oraz laptop, który będzie wykorzystywany podczas lekcji.

Serdecznie dziękujemy przyjaciołom z Niemiec, którzy corocznie starają się pozyskać różnorodne przedmioty na nasz kiermasz oraz  mieszkańcom naszej gminy, którzy kupując je, wzbogacają naszą szkołę w fundusze  umożliwiające różnorodne remonty i modernizację sal.  

Mariola Stefaniak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.