Szalona przygoda, wyśmienita zabawa !!!

Miesiąc maj to czas klasowych wycieczek. To nagroda za systematyczną naukę w roku szkolnym. Uczniowie klasy I,II, V, VI oraz oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie w tym roku uczestniczyli w wycieczce do Zieleniewa i Kołobrzegu. Pierwszym punktem programu był „Dziki Zachód” w Zieleniewie, gdzie na wszystkich uczestników wycieczki czekało wiele atrakcji. Dzika Załoga czuwała nad tym, by dzieci po przekroczeniu bramy wjazdowej poczuły się jak w krainie westernu i świecie Indian.Czekało na nich wiele atrakcji, m.in.: kowbojska karuzela, bizon, na którego można się wspinać, przejażdżka na koniu,mechanicznym, byk rodeo, przejażdżka bryczką, pokazy kaskaderskie, scenki westernowe, gorączka złota, zwiedzanie mini zoo, zwiedzanie western city oraz beczka śmiechu. Drugim punktem wyprawy było piękne i słoneczne nadmorskie miasto – Kołobrzeg. W Kołobrzegu uczniowie mieli możliwość obejrzeć miasto oraz nadmorski krajobraz, przeżyć spotkanie z polskim Bałtykiem.
Każdemu podobała się wycieczka i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Uczniowie dużo się z niej dowiedzieli i z pewnością mieli o czym opowiadać rodzicom.

Teresa Salamon, Beata Kaszuba, Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.