Dzień Rodziny w przedszkolu

Z wielką radością i odrobiną tremy czekaliśmy na przybycie naszych szanownych gości z okazji uroczystości poświęconej naszym rodzinom. Wszystkie grupy przedszkolne z dużym zaangażowaniem przygotowały program artystyczny, aby zaprezentować swoje talenty aktorskie, piosenkarskie i taneczne. Mieliśmy możliwość obejrzenia,  przygotowanej przez grupę pięciolatków, inscenizacji do   wiersza „Pan Tralaliński” Juliana Tuwima, „Żuk”  i  „Kwoka” Jana Brzechwy. Swoje taneczne umiejętności zaprezentowała grupa sześciolatków w tańcu „Twist”, „Babuszki”  oraz utworze „Mamo”. Serca publiczności podbiły najmłodsze dzieci z grupy 3-4 latków, które po raz pierwszy wystąpiły na scenie i zaprezentowały swoje umiejętności. Naszą wzruszającą uroczystość zakończył wspólny poczęstunek przygotowany przez nasze kochane mamy.

Brigida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.