Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 22 czerwca 2018 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny.

W części oficjalnej wręczono uczniom wyróżniającym się w nauce świadectwa z biało-czerwonym paskiem i nagrody. Statuetkę Najlepszego Absolwenta otrzymał w tym roku Piotr Robak, który ukończył gimnazjum z najwyższą średnią. Nagrody otrzymali również najaktywniejsi sportowcy oraz wielu innych uczniów udzielających się w szkole. Na koniec tej części absolwenci podziękowali nauczycielom wręczając im kwiaty.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy III gimnazjum z udziałem klasy III a i b z szkoły podstawowej. Było wesoło, zabawnie, humorystycznie. Uroczystość zakończono wręczeniem przez absolwentów pamiątkowego tablo Paniom Dyrektor Ilonie Kaźmierskiej i Wiesławie Krawczyk i wspólnym odśpiewaniem wakacyjnej piosenki. Pani Dyrektor przypomniała o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji i życzyła udanego wypoczynku.

Małgorzata Kur

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.