Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie

Zabrzmiał już pierwszy dzwonek, a mury szkoły wypełnił gwar wracającej po wakacyjnych wojażach społeczności szkolnej. Wakacje się skończyły, a szkoła znów wzywa swoich uczniów do klas, do nauki , do zabawy, do przygody.

Uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych uroczyście powitała Pani Dyrektor Ilona Kaźmierska, życząc wszystkim, aby to był dobry, pracowity i zwieńczony sukcesami rok. Rok pełen pozytywnych emocji, wytężonej pracy, inspirujących spotkań z nauką i ciekawymi ludźmi. Pani Dyrektor szczególnie serdecznie powitała najmłodszą grupę przedszkolaków i ich rodziców.  Również Wójt Gminy Szczecinek Pan Ryszard Jasionas, który zaszczycił nas swoją obecnością, życzył nauczycielom powodzenia i satysfakcji z wykonywanej pracy zaś uczniom wielu sukcesów i wytrwałości w pracy w roku szkolnym 2018/2019.

Nie zabrakło krótkiej części artystycznej przygotowanej przez uczennice klasy VI i VII. Dziewczynki w zabawny sposób powitały uczniów od najmłodszych do najstarszych klas, życząc tym ostatnim powodzenia podczas pisania sprawdzianu końcowego.

Po części oficjalnej, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Powodzenia!

Mariola Stefaniak

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.