Udział klasy I w pierwszych urodzinach stacji benzynowej Circle K w Szczecinku

Klasę I, już pod koniec wakacji, spotkała bardzo miła niespodzianka – zostali zaproszeni na pierwsze urodziny stacji benzynowej Circle K. Organizatorzy urodzin wraz z panią Pauliną Peciak-Nazarewską ( strażniczką  Straży Miejskiej w Szczecinku) wzorowo przygotowani do przybycia tak małych milusińskich, doskonale omówili z dziećmi zasady zachowania na drodze.  Podczas spotkania dzieci uczyły się przechodzić przez pasy,  gdzie umieszczona jest sygnalizacja świetlna. Na koniec urodzin  pierwszoklasiści otrzymali odblaski, ulotki o bezpieczeństwie oraz małą wyprawkę do szkoły.

Po aktywnych zajęciach o bezpieczeństwie klasa pierwsza wybrała się poszaleć w Strefie Aktywnego Wypoczynku.  Obowiązkowym punktem wyjazdu były  lody w McDonald’s.

Tak miłym akcentem pierwszoklasiści powitali rok szkolny 2018/2019.

Wychowawca klasy – Brygida Steffen

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.