Światowe Dni Tabliczki Mnożenia

28 września po raz kolejny uczestniczyliśmy w Światowych Dniach Tabliczki Mnożenia. Jest to bezpłatna akcja edukacyjna, która odbywa się  każdego roku w ostatni piątek września, a uczestniczą w niej uczniowie z całego świata. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po wakacjach. W tym dniu komisja egzaminacyjna sprawdziła wiedzę uczniów klas III – VIII SP,  III Gim oraz nauczycieli i pracowników szkoły ze znajomości tabliczki mnożenia. Natomiast uczniowie klas I – II oraz przedszkolaczki kolorowali sowę – logo ŚDTM. Wszyscy, którzy pomyślnie zdali egzamin otrzymali odznakę „Eksperta Tabliczki Mnożenia” oraz certyfikat.

Gratuluję Mistrzom, dziękuję Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.  

Joanna Wajda

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.