„Nóżka lewa, nóżka prawa, do przodu do tyłu i raz, dwa, trzy”

„Nóżka lewa, nóżka prawa, do przodu do tyłu i raz, dwa, trzy”, nie inaczej jak właśnie w takim rytmie przebiegały tegoroczne obchody Dnia KEN w naszej szkole. Samorząd uczniowski, jak co roku, postarał się o to aby tego dnia nikt się nie nudził. Program artystyczny i upominki dla wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Turowie przysporzyły bez liku radości i nastroiły humorystycznie do pracy na cały obecny rok szkolny 2018/19.

Uczniowie zaprezentowali wesołą piosenkę o szkole, po czym ruszyli w taniec pingwinów, do którego w efekcie zaprosili także kadrę pedagogiczną i niepedagogiczną naszej szkoły. Śmiechu było co nie miara, a wspólny taniec rozbawił wszystkich bez wyjątku.

Rada rodziców natomiast zadbała o To, by wszyscy pracownicy szkoły po wrażeniach jakich przysporzyli im uczniowie nie tracili na wadze i doładowali kalorii przy pomocy przepysznego tortu przygotowanego specjalnie na tę okazję.

Za tort, życzenia i cudowną zabawę serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Antonina Wirkus

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.